Miejsce Zjazdu i zakwaterowanie


Miejsce:

Wykłady oraz Walne Zebranie Członków PTA odbędą się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 13a.

Uczestnicy XLI Zjazdu PTA mogą wziąć udział w uroczystym otwarciu oraz zakończeniu części toruńskiej Światowego Kongresu Kopernikańskiego, które odbędą się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, Al. Solidarności 1-3 w Toruniu.

Ponadto, po obradach Walnego Zebrania Członków PTA jest możliwość uczestnictwa w recitalu fortepianowym laureata XII Międzynarodowego Konkursu I.J. Paderewskiego w Auli UMK (ul. Gagarina 11).
UWAGA! Liczba miejsc na te wydarzenia towarzyszące jest ograniczona!


Zakwaterowanie:

Dla uczestników XLI Zjazdu PTA istnieje specjalna oferta rezerwacji hotelowych:

1. Hotel Filmar

Cena za nocleg ze śniadaniem wynosi 320 zł/noc za osobę (pokój jedno- lub dwuosobowy do indywidualnego wykorzystania). Cena zawiera śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, możliwość bezpłatnego skorzystania z sauny, jacuzzi i sali fitness. Cena nie obejmuje kosztu parkingu: 20 zł za dobę za samochód osobowy. https://www.hotelfilmar.pl/pl

Oferta ważna do dnia 31.05.2023. Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać hasło „Światowy Kongres Kopernikański”. Indywidualnych rezerwacji należy dokonać telefonicznie pod numerem 56 6694800 lub mailowo na adres: recepcja@hotelfilmar.pl. Po dokonaniu indywidualnej rezerwacji uczestnik jest zobowiązany do wpłaty zadatku. Pozostała kwota będzie do zapłaty w dniu wyjazdu.

Po dniu 31.05.2023 będzie możliwość dokonania indywidualnej rezerwacji – w miarę dostępności pokoi oraz wg aktualnego cennika.

2. Domy Studenckie UMK

Dla studentów, doktorantów i innych chętnych oferujemy również zakwaterowanie w akademikach UMK (https://www.umk.pl/studenci/akademiki/). Szczegóły dokonywania rezerwacji oraz koszty podane zostaną wkrótce.

3. Inne opcje zakwaterowania

Inne opcje zakwaterowania dostępne są na przykład za pośrednictwem booking.com oraz bezpośrednio na stronach hoteli.